Menu główne
Start
Aktualności
Topografia
Kalibracje
Programy
PDA GPS
Koordynaty
Mobile Wieści
ONZ
Magazyn map
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Ostatnio dodano

No Documents
Start arrow Aktualności
Aktualności
Mapy na wakacje PDF Drukuj Email
Posiadaczy OziExplorera ucieszy wiadomość iż są do pobrania skalibrowane mapy kilku najpopularniejszych miejsc wakacyjnych. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Czytaj całość…
 
Ziemia na ekranie PDF Drukuj Email
Ciekawa strona pozwalająca oglądać naszą planetę z różnej wysokości znajduje się pod tym adresem http://www.flashearth.com
Czytaj całość…
 
Dla posiadaczy PDA PDF Drukuj Email
Coraz większa powszechnośc urządzeń mobilnych zmusza właścicieli portali do dostosowania wyglądu i treści do urządzeń mobilnych. Wiedzą posiadacze pocketów, że nawet posiadając ekran 640x480 (Acer n3xx, Fujitsu-Simens Loox n550, n550) trudno oglądać skomplikowane i rozbudowane portale.
Czytaj całość…
 
WiFi HOTSPOTS
Orientacja i pomiary
Mając Poket PC z mapą i GPS trudno się w terenie zgubić. ale co robić kiedy wysiądzie bateria to zawsze się przyda elementarna wiedza o orientowaniu się w terenie. Przyda się wtedy nawet zwykła papierowa mapa topograficzna.

Czytaj całość…
 
Teren i jego elementy
Kto był w wojsku to wie że jest to zespół zewnętrznych cech terenu — rzeźba, cieki i zbiorniki wodne, rodzaje użytków, drogi, zabudowa, oraz wzajemne położenie szczegółów terenu. Kto nie był niech przeczyta, może się kiedyś przyda.
Czytaj całość…