Menu główne
Start
Aktualności
Topografia
Kalibracje
Programy
PDA GPS
Koordynaty
Mobile Wieści
ONZ
Magazyn map
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Start arrow PDA GPS
AKTUALNOŚCI
Ziemia na ekranie
Ciekawa strona pozwalająca oglądać naszą planetę z różnej wysokości znajduje się pod tym adresem http://www.flashearth.com
 
Dla posiadaczy PDA
Coraz większa powszechnośc urządzeń mobilnych zmusza właścicieli portali do dostosowania wyglądu i treści do urządzeń mobilnych. Wiedzą posiadacze pocketów, że nawet posiadając ekran 640x480 (Acer n3xx, Fujitsu-Simens Loox n550, n550) trudno oglądać skomplikowane i rozbudowane portale.
 
PDA GPS
Nowe PDA MIO PDF Drukuj Email
tbn_p560.jpgNowe modele PDA GPS MIO, to niewątpliwie najpopularniejsze urządzenia tego typu na rynku. Nie są to poprzednie ręczniaki poddane liftingowi ale urządzenia oparte na nowszym procesorze Samsunga o częstotliwości pracy 400 MHz, USB2 oraz obsługą pamięci SDHC
Czytaj całość…
 
MIO dla każdego PDF Drukuj Email
tbn_mio350.jpgPDA MIO P350 oraz MIO P550 - nawigacja GPS i komputer kieszonkowy w jednym Mio P350 – stylowy i elegancki komputer kieszonkowy Mio P350 jest modelem nieskomplikowanym w obsłudze, doskonałym dla osoby, która dokonuje zakupu PDA po raz pierwszy.
Czytaj całość…
 
Pocket Look PDF Drukuj Email
tbn_look 520n.jpgPocket LOOX serii N100 Moja droga! - wszystko w jednym aby nie zbłądzić Za pomoca jednego dotyku ekrany wiesz gdzie się znajdujesz. Prosta obsługa urządzenia oparta na systemie Windows CE 5.0 gwarantuje łatwe i bezproblemowe rozwiązanie nawigacyjne.
Czytaj całość…
 
Mobilny Asus PDF Drukuj Email
tbn_asus a639.jpgMyPal A639 1GB pamięci na dane i mapy GPS - 1GB wbudowanej pamięci - 1GB pamięci Flash i czytnik kart SD - Bezprzewodowa wolność - GPS, Wi-Fi i Bluetooth w jednym urządzeniu - Obrotowa antena GPS. Dobra marka mówi za siebie.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
WiFi HOTSPOTS
Orientacja i pomiary
Mając Poket PC z mapą i GPS trudno się w terenie zgubić. ale co robić kiedy wysiądzie bateria to zawsze się przyda elementarna wiedza o orientowaniu się w terenie. Przyda się wtedy nawet zwykła papierowa mapa topograficzna.

Czytaj całość…
 
Teren i jego elementy
Kto był w wojsku to wie że jest to zespół zewnętrznych cech terenu — rzeźba, cieki i zbiorniki wodne, rodzaje użytków, drogi, zabudowa, oraz wzajemne położenie szczegółów terenu. Kto nie był niech przeczyta, może się kiedyś przyda.
Czytaj całość…
 
Atlas samochodowy w 5 minut
okladka.jpg
Samochodowy Atlas Polski w 5 minut. Z taką mapą nigdy nie zabłądzisz. Znajdowanie miejscowości na mapie Polski, numery dróg oraz nazwy ulic. Czego więcej trzeba aby trafić do celu.
Przygotowanie map topograficznych polegające na zeskanowaniu kolejnych arkuszy domowym skanerem, połączenie skanów, kalibracja i konwersja do formatu Ozi CE to zajęcie bardzo pracochłonne i wymagające niemałego doświadczenia. Rozwiązaniem naszej bolączki jest ...
Czytaj całość…