Menu główne
Start
Aktualności
Topografia
Kalibracje
Programy
PDA GPS
Koordynaty
Mobile Wieści
ONZ
Magazyn map
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Nowości
Start arrow Napisz do nas
Napisz do nas
Compuserv Polska Drukuj
Administrator

Ulica i numer:
Nowogródzka 82
Żagań
Lubuskie
Polska
68-100

Telefon: 068 477 4545
Faks: 068 477 4881

Informacje: Sprzedaż, outsourcing i serwis techniki komputerowej. Sprzedaż i naprawa komputerów, laptopów, drukarek, IBM POS, terminali WYSE

 
Zapisz ten kontakt jako wizytówkę (VCard)

Skorzystaj z poniższego formularza, aby przesłać wiadomość na ten adres:

Nasza pozycja

N = 51°36'35,3''
E = 15°18'18,7''

WiFi HOTSPOTS
Orientacja i pomiary
Mając Poket PC z mapą i GPS trudno się w terenie zgubić. ale co robić kiedy wysiądzie bateria to zawsze się przyda elementarna wiedza o orientowaniu się w terenie. Przyda się wtedy nawet zwykła papierowa mapa topograficzna.

Czytaj całość…
 
Teren i jego elementy
Kto był w wojsku to wie że jest to zespół zewnętrznych cech terenu — rzeźba, cieki i zbiorniki wodne, rodzaje użytków, drogi, zabudowa, oraz wzajemne położenie szczegółów terenu. Kto nie był niech przeczyta, może się kiedyś przyda.
Czytaj całość…
 
Atlas samochodowy w 5 minut
okladka.jpg
Samochodowy Atlas Polski w 5 minut. Z taką mapą nigdy nie zabłądzisz. Znajdowanie miejscowości na mapie Polski, numery dróg oraz nazwy ulic. Czego więcej trzeba aby trafić do celu.
Przygotowanie map topograficznych polegające na zeskanowaniu kolejnych arkuszy domowym skanerem, połączenie skanów, kalibracja i konwersja do formatu Ozi CE to zajęcie bardzo pracochłonne i wymagające niemałego doświadczenia. Rozwiązaniem naszej bolączki jest ...
Czytaj całość…